Regulamin

Ogólne warunki korzystania ze sklepu Superfit24:

Niniejsze  warunki mają zastosowanie, gdy konsument składa zamówienie za pośrednictwem www.superfit24.pl i powiązanych stron. Szczegółowe informacje kontaktowe i inne informacje dotyczące Superfit24 są pokazane  na stronie. Warunki mają zastosowanie jedynie w przypadku, jeśli jesteś konsumentem i składasz zamówienie za pośrednictwem witryny.

Superfit24 prowadzi działalność e-commerce na zasadzie dropshippingu i podlega zasadom oraz przepisom o sprzedaży oraz pośrednictwie w obrocie towarami poprzez kanały elektroniczne.

Superfit24 nie ponosi odpowiedzialności za błędy w zdjęciach lub tekście zamieszczonych w witrynie,dotyczących opisu produktu,specyfikacji technicznej, błędnych cen i zmiany cen(np. zmiana ceny od dostawców lub wahań kursów walut)lub nieprawidłowych informacji na temat dostępności wybranego produktu.

Wszystkie dane obrazowena stronie powinny być wyłącznie  postrzegane jako ilustracje. Takie ilustracje nie mogą zagwarantować liczby towarów, które otrzymujesz jak również wygląd, funkcje lub pochodzenia. Superfit24 nie jest odpowiedzialny za informacje umieszczone w witrynie innej firmy.

Witryna oraz cały zawarty w niej materiał stanowi własność firmy oraz jej licencjodawców. Informacje są chronione przez prawa własności intelektualnej i praw rynku.Oznacza to, że znaki towarowe, nazwy handlowe, nazwy produktów, obrazy i grafiki, projekt, układ i informacje dotyczące towarów, usług i innej zawartości może nie być kopiowane lub wykorzystywane bez pisemnej zgody firmy.

Aby dokonać zakupu za pośrednictwem witryny, należy zaakceptować warunki. Akceptując niniejsze warunki, użytkownik zgadza się przestrzegać warunków w całości oraz wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych i pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

 

strony internetowe BRANDPOINT.PL